Řídící systém Image

Beckhoff Automation:

Firma Beckhoff Automation nabízí jeden z nejlepších CNC systémů pro pálící stroje na trhu. Tento systém využívají výrobci strojů po celém světě. Skutečnost, že na systému Beckhoff jsou postaveny tisíce strojů, nejlépe dokazuje kvalitu a spolehlivost celého systému. Beckhoff Automation je rodinná Německá firma, která si zakládá na domácím vývoji, výrobě a celosvětové technické podpoře. Pro český a slovenský trh jsou veškeré služby zajišťovány dceřinou společností Beckhoff Česká republika s.r.o. se sídlem v Brně.Kontaktní údaje lze nalézt na www.beckhoff.com/cz

Image

Kvalita a spolehlivost:

Systém je postaven na platformě průmyslových PC s operačním systémem Windows Embedded 7 nebo Windows Professional 7 a run-time systémem TwinCAT 3. Průmyslová PC jsou speciálně navržena ve spolupráci s firmami Intel a Microsoft, je tak dosaženo maximální stability a spolehlivosti. Velmi příjemnou skutečností je, že veškeré aktualizace systému TwinCAT 3 jsou zdarma. Dostupnost průmyslových PC Beckhoff je 15-20 let, uživatel stroje si tak může být jistý dodávkou náhradních dílů a servisem prakticky po celém světě.

Image
CNC pro pálící stroje:

Uživatelské rozhraní CNC systému Beckhoff je velmi intuitivní a podporuje všechny běžně požadované funkce na CNC strojích. Samozřejmostí je zobrazení řezného plánu, průběhu řezu, možnost nastavení parametrů pro různé materiály atd. Pro programování dráhy je používán standardní ISO G-kód pro CNC stroje. Je tak zaručeno snadné přizpůsobení CAM systémů, které jsou na trhu.

Image
Rozšiřitelnost systému:

Neposlední výhodou je rozšiřitelnost systému Beckhoff. Díky celé koncepci a real-time sběrnici EtherCAT je možné kdykoli systém rozšířit o další technologie. Je tak možné ke stroji přidat například manipulátory, roboty, měřící zařízení atd.

Image

Více na www.beckhoff.com/cz